Rychlé, čisté a efektivní řešení proti vzlínající vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážní krém do zdiva, nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti s jednoduchou aplikaci!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Dryzone i v Královské hudební akademii, London SW7

Není lepší reference o kvalitě systému Dryzone proti vzlínajíci vlhkosti, než jsou spokojení zakazníci. Přidejte se mezi spokojené zakazníky i Vy.


Královská hudební akademie, London

Královská hudební akademie se přestěhovala do budovy Blomfield v jižním Kensigtonu v roce 1894. Budova byla úspěšně ošetřena pomocí Dryzone proti vzlínající vlhkosti v roce 2001

 

Fir Tree House - dětská nemocnice

Tato specializovaná dětská nemocnice prošla v roce 2003 rekonstrukcí interiérů včetně izolace proti vzlínající vlhkosti. Dryzone byl vybrán díky své zdravotní nezávadnosti a bezrozpouštědlové receptuře. Díky tomu též nedošlo k omezení chodu nemocnice.

 

Palác Kastély, Maďarsko

Tato budova stará více než 200 let prochází v současnosti celkovou rekonstrukcí. Dryzone pokořil všechny ostatní systémy proti vzlínající vlhkosti. Byl vybrán pro svou vysokou účinnost a jednoduchost aplikace. Mimo jiné byl oceněn i fakt, že Dryzone je schopen zajistit účinnou ochranu pro různé tloušťky zdiva.

 

Hotel Cadogan, London SW1X

Byl založen před více než 100 lety. Mezi význačné hosty patřil i král Edward VII, nebo Oscar Wilde. Dryzone zde byl použit jako prevence proti vzlínající vlhkosti pro nové centrum Londýnského filharmonického orchestru.

 

Semaphore Uniting Church, Austrálie

Tento kostel situovaný v jižní Austrálii byl postaven v 19. století. Dryzone byl vybrán jako rychlá a efektivní metoda proti vzlínající vlhkosti v roce 2004.

 

Pembroke Lodge, Richmond Park

Gregoriánské sídlo situované v krásné části Richmond Royal Park. Budova byla úspěšně ošetřena pomocí Dryzone v roce 2000.

 

Madách gymnázium, Maďarsko

Rekonstrukce tohoto gymnázia probíhala během několika let. V roce 2004 byl Dryzone vybrán jako rychlá a nákladově yhovující metoda proti vzlínající vlhkosti.

 

Kostel sv. Michaela, Černý Důl, ČR

Kamenné zdivo budovy bylo úspěšně ošetřeno v roce 2006.

 

Kostel sv. Michaela – Černý Důl kamenné zdivo

Kostel sv. Michaela – Černý Důl kamenné zdivo

 

Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem 1927

Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem 1927

 

Sobášny palác Bytča

Sobášny palác Bytča .

 

Kaštieľ Ondrejovce

Kaštieľ Ondrejovce.

 

Pastoračné centrum

Pastoračné centrum.

 

Trenčianske Teplice kúpelný dom Partizán

Trenčianske Teplice kúpelný dom Partizán.

 

Turčianska galéria-Martin

Turčianska galéria-Martin.

 

Neváhejte a kontaktujte nás!

Pokud se věnujete sanacím a izolaci zdiva proti vzlínajíci vlhkosti a máte zájem o systém Dryzone, krém na sanaci vlhkého zdiva , neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžeme vám s řešením, vypočítáme potřebná množství i náklady a rádi vám pomůžeme s přípravou i zaškolením. Kontaktujte nás formulářem níže, nebo na tel. 604 755 845.