Rychlé, čisté a efektivní řešení proti vzlínající vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážní krém do zdiva, nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti s jednoduchou aplikaci!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Vzlínajíci vlhkost stoupá až do výšky 1,5m. Zbavte se ji...

Víte, že vlhkost může stoupat ve stěnách, protože většina stavebních materiálů obsahuje malé póry? Pročtěte si více o tom, co je to vzlínajíci vlhkost a jak ji poznat.


Co zapříčiňuje vzlínající vlhkost

Vzlínající vlhkost je zapříčiněna vlhkostí stoupající ze země do stěn budovy. Vlhkost může stoupat ve stěnách, protože většina stavebních materiálů obsahuje malé póry. Tyto póry „sají“ vodu ze země a vlhkost stoupá stěnami, stejně jako olej stoupá knotem lampy. Emulzní pasta Dryzone zabraňuje vlhkosti, aby těmito póry stoupala.

Jak vysoko stoupá? 

Výška, do jaké ve zdi vzlínající vlhkost vystoupí, je závislá na několika faktorech. Jsou to velikost pórů ve stěně, druh tapety nebo malby na stěně a stupeň vlhkosti v zemi. Ve většině případů vzlínající vlhkost nevystoupí výše než 1,5 m. Ovšem v extrémních případech (např. když je stěna pokrytá nepropustnou membránou), může vlhkost vystoupat do více než 2 m.

Jak poznám, že to je vzlínající vlhkost?

Dryzone je speciálně navržen pro ošetření vzlínající vlhkosti, takže si před začátkem ošetření musíte být jisti, že vlhkost je opravdu způsobená vzlínající vlhkostí. Jiné typy vlhkosti, které působí na budovy atd. se ošetřují jinak.

Diagnózu vlhkosti v budovách by měl provádět odborník; nicméně typické znaky vzlínající vlhkosti zahrnují:

  • Známky vlhkosti jsou omezeny na výšku 1,5 m od země
  • Vlhké nebo shnilé podlahové lišty
  • Tvorba solného pásu
 

 

Neváhejte a kontaktujte nás!

Pokud se věnujete sanacím a izolaci zdiva proti vzlínajíci vlhkosti a máte zájem o systém Dryzone, krém na sanaci vlhkého zdiva , neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžeme vám s řešením, vypočítáme potřebná množství i náklady a rádi vám pomůžeme s přípravou i zaškolením. Kontaktujte nás formulářem níže, nebo na tel. 604 755 845.