Rychlé, čisté a efektivní řešení proti vzlínající vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážní krém do zdiva, nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti s jednoduchou aplikaci!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Pro výpočet celkových nákladů použijte KALKULAČKU NÁKLADŮ

Chcete zbavit vlhkosti ve zdech? Pročtěte si praktický příklad, jak to jde s Dryzone jednoduše, rychle a vysoce účinně. A kontaktujte nás.


Aplikace emulzního krému proti vzlínající vlhkosti Dryzone:

Aplikace emulzní pasty proti vzlínající vlhkosti Dryzone je extrémně rychlá a jednoduchá. Průvodce krok za krokem na této straně ukazuje použití Dryzone pro ochranu proti vlhkosti na standardní stěně z cihel. Informace o zajištění jiných druhů stěn proti vzlínající vlhkosti, jako je např. nepravidelné kamenné zdivo, najdete v našem průvodci „Vzlínající vlhkost a její kontrola“, který je k dispozici na naší straně "Literatura a dokumenty".

 

Vrtání otvorů…

Pomocí 12mm vrtáku vyvrtejte otvory do maltové spáry izolované zdi tak, aby středy otvorů byly od sebe 120 mm. Otvory vyvrtejte do hloubky mírně menší, než je tloušťka stěny - viz kompletní instrukce, kde najdete doporučené hloubky vrtů pro běžné tloušťky zdí.

 

Připravte si pistoli (1)…

Odšroubujte nástavec trysky z pistole Dryzone a vložte náplň Dryzone.

 

Připravte si pistoli (2)…

Ostrým nožem propíchněte náplň Dryzone.

 

Připravte si pistoli (3)…

Vložte trysku zpět a pevně ji zašroubujte.

 

Vstříkněte pastu proti vlhkosti Dryzone…

Vložte trysku pistole Dryzone zcela do předvrtaného otvoru. Stiskněte kohoutek pistole a vyplňte celý otvor až po jeden centimetr od okraje.

 

Dokončete práci…

Stejným způsobem vyplňte další otvory emulzní pastou proti vzlínající vlhkosti Dryzone. Při ošetřování omítnutých zdí je nutné odstranit omítku a znovu stěnu omítnout podle pokynů v naší příručce „Vzlínající vlhkost a její kontrola“, která je k dispozici na naší straně "Literatura a dokumenty".

 

DRYZONE - materiálová spotřeba

Dryzone je balen v 600 ml salámech. Níže uvedená tabulka uvádí množství tub Dryzone, které jsou potřebné k ošetření zdí různých délek a tlouštěk. Uvedená spotřeba je včetně rezervy pro případné rozdílné aplikační podmínky.

 

Počet tub Dryzone (600 ml) potřebných k ošetření zdí různých délek a tlouštěk při použití 12 mm děr s roztečí 120 mm

tloušťka zdi (cm)

9

19

40

50

60

délka zdi (m)

 

 

 

 

 

10

 1,3

3,2

7,0

8,9

10,6

20

 2,6

6,4

13,9

17.7

21,1

30

4,0

9,6

20,9

26,6

31,7

40

5,3

12,8

27,9

35,4

42,2

50

6,6

16,0

34,3

44.3

52,8

 

 

Chcete se zbavit vlhkosti? Neváhejte a kontaktujte nás!

Pokud se věnujete sanacím a izolaci zdiva proti vzlínajíci vlhkosti a máte zájem o systém Dryzone, krém na sanaci vlhkého zdiva , neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžeme vám s řešením, vypočítáme potřebná množství i náklady a rádi vám pomůžeme s přípravou i zaškolením. Kontaktujte nás formulářem níže, nebo na tel. 604 755 845.